Epiphone Pro-1 Klasik Gitar

Ürün Kodu EAP2ANCH1
Marka Epiphone
Taksitli Fiyatı 145.00 USD
Havale / Tekçekim %10 İskonto
Garanti Bilgisi 2 YIL
Teslimat Bilgisi 1 İş Günü İçerisinde Kargoya Teslim Edilmektedir.

PRO-1 Klasik Gitar dünyanın en kaliteli klasik gitarlarında kullanılan ağaçlar incelenerek üretildi. Sağladığı inanılmaz genişlikteki ton aralığı ile öne çıkan Epiphone PRO-1 klasik gitarlar zengin ses kalitesi ve diğer PRO serisi özellikleriyle klasik gitarın kendine has eşsiz sesini keşfetmek isteyen müzisyenler için en doğru tercih.

Telli bir çalgı çalan  birçok müzisyen gibi klasik gitar çalan müzisyenler de gitarlarının tıpkı şarkı söyleyen bir solist gibi net ve berrak bir şekilde duygulara hitap edecek şekilde duyulmasını isterler. Sedir ağacı ses tahtası, 4 kat siyah-fildişi renk kenar bağlantıları ve Custom PRO-Prietary™ çıta balkon sistemi Epiphone PRO-1 klasik gitar birçok profesyonel müzisyen ve luthier tarafından tavsiye ediliyor. Epiphone Custom PRO-Prietary™ çıta balkon sistemi Özel Seçim A+ Sedir ağacının karakteristik tonunu olan parlak tizler ve dengeli basları değiştirmeden sunuyor. Bu sayede gitar çalmaya yeni başlayan bir müzisyen tüm kişisel gelişimini adım adım takip etme ve duyarak gözlemleme fırsatı buluyor.

PRO-1 klasik gitarın yan ve arka kısımlarında birçok klasik gitarda da tercih edilen Maun ağacı kullanılıyor. Özel Seçim A+ Sedir ses tahtası ile mükemmel bir uyum oluşturan Maun yan ve arka kısımlar akustik olarak gitarın ses hacmini arttırıyor ve yapısal olarak da birçok iklim koşuluna uyum sağlamasına yardımcı oluyor. Eşsiz kalitede Sedir ve Maun ağaçları kullanılarak üretilen yeni Epiphone PRO-1 klasik gitar sofistike yapısıyla dünyaca ünlü luthierlerin elinden çıkan klasik gitarları aratmayacak kalitede!

PRO-1 serisinin çalım kolaylığı temel alınarak dizayn edilmiş tüm modellerinden farklı olarak PRO-1 klasik gitar üzerinde 1.75’’ ölçüsünde daha dar bir eşik kullanılıyor. Geleneksel klasik gitarlara oranla daha dar ve ‘’D’’ şeklinde olan EZ-PRO™ eşik gitar öğrenmeye yeni başlayan birçok müzisyene tüm tellere erişme imkânı tanıyor. Böylece parmaklarda daha az acı ile daha kolay ve rahat bir çalım sizleri bekliyor. Kısacası PRO-1 klasik gitar sahip olması gereken etkileyici tonu, şık görünümü ile her seviye müzisyen tarafından çalınmaya hazır.ÖZELLİKLER

ses tahtası

Özel Seçim A+ SedirCustom  PRO-Prietary™

gövde

Özel Seçim A+ Maun, düşürülmüş gövde derinliği

sap

Maun, ‘’D’’ profilinde ‘’EZ-PRO™’’ 

truss rod

Dual-Action çift yönlü sap ayar çubuğu

klavye

Gül Ağacı, PRO-Ease™

fret

10; JumboPRO™

eşik

GraphTech® NuBone™

sap uzunluğu

25.60’’

akort burguları

16:1 ölçülerinde krom Epiphone ‘’Deluxe’’

teller

Epiphone Ultra-Light (28-42)

köprü

Gül Ağacı

 
Lila Piano

Telefon : (0216) 326 48 17 Fax: 0212 236 55 52