Yamaha U1SH Silent Parlak Siyah Duvar Piyanosu (Tabure ve İlk Akort Hediye)

Ürün Kodu U1SHPE
Marka Yamaha
Taksitli Fiyatı 51.409,65 TL
Havale / Tekçekim %10 İskonto
Garanti Bilgisi 10 YIL
Teslimat Bilgisi 1 İş Günü İçerisinde Kargoya Teslim Edilmektedir.
Yamaha U1SH Silent Parlak Siyah Duvar Piyanosu Tabure ve İlk Akort Hediyeli...

Yenilenen Yamaha SH Silent sistemi ile U1SH, ulaşabileceğiniz en iyi özelliklere sahip! 

Silent Piano? nedir ?

Silent Piano? Akustik ve Dijital Piyanolarin en iyi yönlerini kendine toplar.

Temel amacımız 100 yılı aşkın Yamaha piyano geçmişinin sağladığı bilgi ve beceriyle inşa edilmiş güzel, akustik bir piyano sunduğumuzdan emin olmaktir. Daha sonra kulaklıklar kullanarak piyanoyu sessiz çalabilmeyi sağlayan piyasa lideri Silent Piano? teknolojisini ekleriz. Sessiz fonksiyonu devreye alındığında, çekiçler artık tellere vurmayacak, onun yerine son derece sofistike bir sensör teknolojisi, tuşların tüm hareketlerini yakalayarak bunları dijital ses modülüne gönderecektir. Gündüz ya da gece, her saat kimseyi rahatsız etmeden ya da kendiniz rahatsız olmadan kulaklıklarla gerçek bir akustik piyano çalacaksınız. Yamaha Silent Sistemi, 24 saat çalışabilmenizi sağlamanın yanısıra, önceden yerleştirilmiş sesler, kendi performanslarınızı kaydedebilme becerisi ve en son uygulamaları kullanmak üzere mobil cihazları bağlayabilme gibi bir çok başka özellik içermesiyle benzersizdir.

Dünyanın lider ses kisma (muting) teknolojisi sağlayıcısı olan Yamaha sessiz moddayken, farklı çalıştırma seviyelerine ve ses kalitesine sahip iki Silent Piyano sistemini sunar.

"SH sessiz sistem gerçekten inanilmaz bir kalitede piyano sesi sağlıyor. O kadar iyi ki kendinizi hala "sessiz" modda olup olmadiğınızı kontrol etmek üzere kulaklıkları çıkartırken bile bulabilirsiniz.

Silent Piyano avantajlarla doludur ve kisisel gereksinimlerinizi karsilayacak herseyi saglar.

 

 
Lila Piano

Telefon : (0216) 326 48 17 Fax: 0212 236 55 52