Ritmüller UP110R Akustik Duvar Piyanosu
(Tabure ve İlk Akort Hediye)

 

Ürün Kodu UP110R
Marka Ritmüller
Taksitli Fiyatı 2.837,00 USD
Havale / Tekçekim %10 İskonto
Garanti Bilgisi 10 YIL
Teslimat Bilgisi 1 İş Günü İçerisinde Kargoya Teslim Edilmektedir.

Tabure VE KULAKLIK Hediyeli... 

UP110R

Ritmüller piyanolar, gurur kaynağı olan tarihinde yeni bir sayfayı yaşıyor. Dünyanın en büyük piyano üreticisi ünvanına sahip Pearl River tarafından tamamne yeniden tasarlanan Ritmüller Piyanolar, Uluslararası  Master Piyano Tasarımcısı Alman Lothar Thomma tarafından, Alman piyano gelenekleri ve işçiliğine sahip bir şekilde, 21. yüzyıl  teknolojisi ile harmanlanmış el işçiliği ile  üretiliyorlar.

Ritmüller'deki bu üretim hassasiyetinin sonucu,her seviyede piyaniste hitap eden bir piyano markasını oluşturuyor.  Piyanonun ses ve mekanik cevabını sağlayan hassas ağaç parçaların tamamı,  teknolojinin getirdiği en gelişmiş Dijital CNC makineleri ile kesildikten sonra,  ağaç uzmanları tarafından  tamamen el işçiliği ile piyano için mükemmelleştirilir. Bu üretim  aşamasının sonunda, %100 Alman üretimi olan Roslau teller  ve  Louis Renner premium mekanizma çekiçleri, Ritmüller piyanolardaki yerlerini alır. Abanoz siyah tuşlar, Masif Ladin ses tahtası, tam boy  masif ladin ses  tahtası omurgaları ve köprüler,  Ritmüller'deki yüksek kalite standardı ve işçiliği  öne çıkaran örneklerdir. 

Ritmüller, 1795'te Almanya'da kurulduktan çok kısa bir süre sonra, Piyano konusunda Avrupanın en yenilikçi üreticilerinden biri olmuştur. Ritmüller'in piyano üretimi literatürüne kazandırdığı ses tahtası ve duble köprü tasarımı, Avrupa piyanosu tonu olarak bilinen karakteristik sıcak ve zengin piyanonun sesinin oluşmasında önemli bir yapıtaşıdır. Bu üretim tekniği,  Lothar Thomma ve ekibi tarafından sadakat ile Ritmüller piyanolarında kullanılmaya devam edilmektedir. 

 
Lila Piano

Telefon : (0216) 326 48 17 Fax: 0212 236 55 52